Poznań 2012 – Zwycięzca Polski

W tym roku w Poznaniu odbywały się dwie międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych, ale my pojechaliśmy tylko na jedną. Tę odbywającą się 21 października, w niedzielę. Normalnie droga powinna nam zająć 4 godziny, jednak z powodu koszmarnej mgły utrzymującej się przez cały dzień zajęła nam znacznie więcej czasu i nerwów niż zwykle. Na sędziowanie zdążyłyśmy dojechać praktycznie na ostatnią chwilę i trochę zabrakło mi czasu na przygotowania. W efekcie ja byłam spięta, a Torino i Shakira nie zachowywali się tak dobrze, jak mogli. Zwłaszcza Shakira była, delikatnie mówiąc, podniecona i rozkojarzona, i ciężko mi było skupić na sobie jej uwagę.

Ocena w ringu - Poznań 2012

Mimo tych trudności oboje prezentowali się całkiem nieźle. Dzień bezsprzecznie należał do ACANA STORM-TORINO z Unikowa, który mimo nie najlepszej kondycji zdobył już drugi wniosek CACIB (i oczywiście CWC) oraz tytuł Zwycięzcy Polski. ACANI SWEET SHAKIRA z Unikowa zdobyła wnioski CWC i res. CACIB. Zwycięstwo Rasy przypadło czarnej podpalanej suczce z klasy młodzieży.

ACAN STORM-TORINO z Unikowa ocena w ringu Poznań 2012

ACAN STORM-TORINO z Unikowa ocena w ringu Poznań 2012

Droga powrotna do domu zajęła nam równie dużo czasu, co dojazd na wystawę i była tak samo wyczerpująca, bo mgła utrzymywała się z wyjątkowym uporem. Udało nam się jednak dojechać bezpiecznie, a w nocy Shakira dostała cieczki i to wyjaśnia jej nieznośne zachowanie podczas dnia.

Do zobaczenia na wystawie w Kielcach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii unikowo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.