Międzynarodowa Wystawa w Drzonkowie

Na samym początku marca wybrałyśmy się na Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych w Drzonkowie, organizowaną przez Oddział Zielonogórski ZKwP. Wyprawa była spora, bo do przejechania miałyśmy prawie 470 kilometrów w jedną stronę. Oznacza to konieczność noclegu i sporo wcześniejszego planowania. Na szczęście spanie udało nam się znaleźć niedaleko terenów wystawy i w dodatku okazało się wyjątkowo komfortowe.

Wystawę zorganizowano we wspaniałych i nowoczesnych halach sportowych w Drzonkowie. W środku było ciepło, jasno, stosunkowo cicho i ogólnie przyjemnie. Za to dojazd do ośrodka i miejsc parkingowych odbywał się po czymś, co niekoniecznie może być nazwane drogą, nawet gruntową. Takiej ilości dziur i wybojów dawno nie widziałam.

ACAN STORM-TORINO z Unikowa na wystawie w Drzonkowie

ACAN STORM-TORINO z Unikowa na wystawie w Drzonkowie

Jamniki oceniał pan Andrzej Brabletz.

ACAN STORM-TORINO z Unikowa otrzymał ocenę doskonałą, lok. I i CWC.

ACANI SWEET SHAKIRA z Unikowa otrzymała ocenę doskonałą, lok. I i CWC oraz CACIB.

Bardzo szkoda, że zabrakło dosłownie jednego dnia, aby zakończyć Championaty Polski, niestety czasu nie da się przeskoczyć.

A ponieważ żaden z naszych psów nie zdobył tym razem Zwycięstwa Rasy mogłyśmy od razu wyruszyć w drogę powrotną i w domu byłyśmy jeszcze przed dziesiątą wieczorem.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii unikowo i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.