WŁOCŁAWKOWE SUKCESY

Organizowana przez oddział we Włocławku I Zimowa Wystawa Psów odbywała się nieopodal Włocławka w miejscowości Choceń. Dzięki autostradzie to wcale nie tak daleko, więc postanowiłyśmy, że na nią pojedziemy. Tym bardziej, że ACAN STORM-TORINO i ACANI SWEET SHAKIRA potrzebowali wniosków CWC, żeby zakończyć dorosłe Championaty Polski.
Jamniki sędziowała pani Maria Bruska, która oba nasze psy oceniła wysoko. SHAKIRA otrzymała ocenę doskonałą, wniosek CWC i tytuł Zwycięzcy, a następnie w porównaniu o Zwycięstwo Rasy przegrała z TORIM, który również wcześniej otrzymał ocenę doskonałą i wniosek CWC.

ACAN STORM-TORINO z Unikowa - wybory BOG IV - I Zimowa Wystawa Psów Rasowych Włocławek 2013ACAN STORM-TORINO z Unikowa   – wybory BOG IV –

I Zimowa Wystawa Psów Rasowych Włocławek 2013

Podczas finałów ACAN STORM-TORINO wziął udział w trzech konkurencjach.
Pierwszą z nich był wybór Najpiękniejszego Psa Rasy Myśliwskiej. TORI stanął na pudle z lokatą II, a ja miałam osobistą satysfakcję, że konkurując z dużymi pasami, takimi jak wyżły itp. podczas oceny nadążał za stawką i mimo szybkiego tempa nie wpadał w galop. To jest najlepszy sprawdzian tego, jak dobrze jest ukątowany.
Drugą konkurencją finałową był oczywiście wybór Najpiękniejszego Psa Grupy IV, czyli BOG. ACAN STORM-TORINO z Unikowa został przez sędzinę uznany za najpiękniejszego i znowu stanął na podium, tym razem z lokatą I.

ACAN STORM-TORINO z Unikowa - BOG gr. IV lokata I - I Zimowa Wystawa Psów Rasowych  Włocławek 2013ACAN STORM-TORINO z Unikowa – BOG gr. IV lokata I –

I Zimowa Wystawa Psów Rasowych Włocławek 2013

Na koniec TORI wziął udział w Wyborze Najpiękniejszego Psa Wystawy. Tutaj już specjalnych osiągnięć nie mieliśmy, ale satysfakcja z udziału pozostała.
Tego dnia zarówno SHAKIRA, jak i TORINO zakończyli Championat Polski.
Ten wpis został opublikowany w kategorii unikowo i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.