Sukcesy w Opolu i Gdańsku

Po śmierci Torego przez długi czas nie miałam motywacji do robienia jakichkolwiek wpisów na stronie, ale już mi trochę przeszło i teraz chcę się pochwalić ostatnimi sukcesami naszej młodej ACANI WENY Unikowo, która w tym roku z marszu zdobyła dwa CACIBy.

ACANI WENA Unikowo w Opolu 2017

ACANI WENA Unikowo w Opolu 2017

Pierwszy z sukcesów Wenusi miał miejsce 22 kwietnia 2017 podczas XXXVI Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Opolu. Warunki na wystawie były dobre choć pogoda nas nie rozpieszczała, a dzień wcześniej padał nawet śnieg. Jamniki Krótkowłose Standardowe sędziowała pani Anna Malczewska. Nasza Wena spisała się świetnie i została Zwyciężczynią suk zdobywając ocenę doskonałą z lokatą pierwszą i złotym medalem oraz wnioski CWC i CACIB. Następnie w porównaniu o Zwycięstwo Rasy przegrała z psem dzięki czemu nie musiałyśmy czekać na Besty i od razu ruszyłyśmy do domu.

ACANI WENA Unikowo

Kilka miesięcy później 5 i 6 Serpnia 2017 podczas odbywających się w Sopocie dwóch Międzynarodowych Wystaw Psów Rasowych ACANI WENA Unikowo pierwszego dnia oceniana przez Wolfganga Trumpfheller’a z Niemiec powtórzyła Opolski sukces z dokładnie tymi samymi wynikami ponownie zdobywając tytuł Najlepszej Suki i wnioski CACIB i CWC. Następnego dnia już nam tak dobrze nie poszło, sędzina Lenka Frncova z Czech wolała jamniki w nieco cięższym typie i Wena zeszła z ringu bez sukcesów.

ACANI WENA Unikowo podczas oceny w Sopocie 2017

ACANI WENA Unikowo podczas oceny w Sopocie 2017

ACANI WENA Unikowo

A jutro wyjeżdżamy na kolejną międzynarodową wystawę, tym razem do Białegostoku.

Zobaczymy jak nam pójdzie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii unikowo i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.